Biz Kimiz?

Hakkımızda

sauna bileklik imalatıReklam sektöründe 34 senelik maceramıza, son 7 yıldır bileklikle devam ediyoruz. Matbaacılığı reklamcılığı ve serigrafi baskı atölyemizdeki kişisel uğraşlarımızdan edindiğimiz tecrübemizi birikim ve deneyimlerimizle birleştirdik.

Yenilikci düşüncemizden hiç vaz geçmedik. Yeni sadece kendimizin ürettiği modeller geliştirdik.

Her yıl 10000 km yol katederek bütün Türkiye'yi şehir şehir bölge bölge planlı bir şekilde broşür+örneklerimizden müşterilere hedef kitlelere bıraktık.

Web sitelerimizi ürünlerimizin isimleriyle birebir örtüşecek şekilde yapılandırdık. Ürünlerimizin markalaştırma, patentleme, tescilli hale getirmenin doğru olduğunu biliyoruz.

Hedefimiz

Geliştirilebilir, yapılabilirliği olan, kullanımı zorunlu olabilecek tüm bileklik modelleriyle ilgili arge yapmaktayız. Tescillettiğimiz havuz bilekliği ve Patentini aldığımız rfid chipli bilekliğin ardından sauna bilekliğimizi, cepli anahtar konulabilir silikon bilekliğimizinde tescilini tamamladık.

Web sitelerimizin üzerinden bize gelen taleplerin tümünün en hızlı bir şekilde geri dönüş yapılarak cevaplanması ve çözüm sunumuyla müşterilerimize olan güvenimizi+etkimizi güçlendirdik. Rfid, chip, teknolojik ürünler, devam takip ve kontrol sistemleriyle uygun bileklikleri hedeflerken özel tasarım ürünler geliştirmeyi, yaygınlaştırmak tanıtmak kullandırmayı hedefliyoruz.

Biz; alıp satmayacağız... Sadece üreteceğiz.
Gelecekte de; işimiz gücümüz "bileklik" olacaktır.

Siz; düşünün, isteyin biz üretelim...

Bir bileklik fikriniz mi var? Özel bir projeniz mi var? Bize fikrinizi anlatın tarif edin. Sizin için tasarlayalım, sizin için size özel üretelim.
Ortak proje fikirleriniz varsa görüşelim geliştirelim üretelim.
1 fikriniz isteğiniz talebiniz varsa; Bize yazın.